Yükleniyor...
Hastanemiz

Hastanemiz

Ege Pet Park 2010 Nisan ayında Uzman Veteriner Hekim Hasan SARI tarafından çalışma hayatına başlamıştır.

2021 yılında Ege Pet Park, Ege Pet Park Hayvan Hastanesi olarak İzmir-Gaziemir’de hizmete girmiştir.

Ege Pet Park bünyesinde genel cerrahi, ortopedi ve travmatoloji, doğum-jinekoloji, dahiliye, kulak-burun-boğaz, göz, diş sağlığı, gibi küçük dostlarımızın her türlü ihtiyacını karşılayacak yeterlilik ile hizmet verilmektedir. Operatif tüm işlemler Uzman Veteriner Hekim Hasan SARI önderliğinde yürütülmektedir.

Hastanemizde 2'si uzman toplam 6 hekim, 6 veteriner teknikeri, 2 yardımcı personel, 1 halkla ilişkiler ve 3 yönetim personeli olmak üzere 18 kişi hizmet vermektedir.

Hayvan Hastanemiz 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir. Acil durum hallerinde operasyonlar dahil tüm hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Hastanemizde modern teşhis ve tedaviye dayalı her türlü cihaz ve donanım mevcuttur. Hemogram, Biyokimya, İdrar analizi, Hormon analizleri, ERG Monitörizasyon, Dijital Röntgen, Renkli Doppler USG, İnhalasyon (Gaz) Anestezi, Ligasure, Endoskopi, Yoğun Bakım Üniteleri, İnhalasyon(gaz) anestezi, Yoğun bakım üniteleri, Kavitron, Quantum Pet Analiz Sistemi, Fizik Tedavi Ekipmanları, Ozon Terapi, Elektro Terapi, Manyetik Atom Terapi, Lazer Terapi, Hidroterapi Havuzu, Hızlı Test Kitleri Vb..

Uzman Veteriner Hekim Hasan SARI ile özel muayene için lütfen 09:30 – 19:00 arası randevu alını