Ege Pet Park veteriner kliniği

Ege Pet Park Veteriner Kliniği

 
At Hekimliği

Kliniğimizde Uzm. Vet. Hekim Hasan SARI tarafından, at hekimliği hizmetleri yürütülmektedir.

Devamı

Basında Biz

Basında Ege Pet Park Veteriner Kliniği

Devamı


HAKKIMIZDA

Ege Pet Park Veteriner Kliniği 2010 Nisan ayında Uzm. Vet. Hekim Hasan SARI tarafından çalışma hayatına başlamıştır.

Ege Pet park bünyesinde genel cerrahi, ortopedi ve travmatoloji, doğum-jinekoloji, dahiliye, kulak-burun-boğaz, göz, diş sağlığı, gibi küöük dostlarımızın her türlü ihtiyacını karşılayacak yeterlilik ile hizmet verilmektedir. Operatif tüm işlemler Uzm. Vet. Hekim Hasan SARI önderliğinde yürütülmektedir.

Kliniğimizde 1'i Uzman toplam 3 hekim, 1 Vet. Teknikeri ve 1 yardımcı personel hizmet vermektedir. Sağlık hizmetlerimiz dışında küçük dostlarımıza pet market (Profesyonel mamalar, tasma, oyuncak, mama kapları, taşıma boxları Vs..), pet kuaför (Traş, banyo, Vs.) hizmetlerini titizlikle sunmaktayız.

Kliniğimiz Pazar günleri 10:00 - 18:00 arası, diğer günler (tatil günleri dahil) 08:00 - 20:00 arası kesintisiz hizmet vermektedir. Bu saatler dışında gerektiği hallerde operasyonlar dahil tüm hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kliniğimizde modern teşhis ve tedaviye dayalı her türlü cihaz ve ekipman mevcuttur (Hemogram, Biyokimya, İdrar analizi, Mantar kültürü, EKG monitörizasyon, Röntgen, USG, Kavitron ( diş taşı temizleme cihazı) Vb..)

Uzm. Vet. Hekim Hasan SARI ile özel muayene için lütfen 09:30 - 19:00 arası randevu alınız.